CCleaner v1.31.325
CCleaner  v1.31.325


Diğer » Diğer Yazılımlar


Program adı : CCleaner v1.31.325
Açıklama : Tanitim:

Bilgisayarinizda Bulunan Gereksiz Dosyalari Silerek Daha Istikrarli ve Performansli Çalismaniza Olanak Veren Program Boyundan Büyük Isler Basariyor.

Program Üç Ana Kisimdan Olusmakta.Ilk Bölüm ‘’CCleaner’ temizlik bölümü;burada bilgisayarinizda bulunan gereksiz dosyalarinizi sileceksiniz.Bu Bölüm Iki Alt Bölümden Olusmakta.Ilk Bölüm Windowsta Internet Explorer,Windows Explorer ve Sistem Dosyalarini Tarayip Gereksizleri Sileceksiniz.Ikinci Bölüm Uygulamalarda ise Adobe Photoshop CS2,Mozilla,Opera vb.Programlarin Geçmisini ve Gereksiz Dosyalarini Sileceksiniz.

Programın Ayrica Sorunlar Bölümünde Uygulamalarin,Kisayollarin vb.Hatalarini Tarayabilir,Hatalari Düzeltebilirsiniz.Araçlar Bölümünde de Program Kaldirma ve Windows Baslangicinda Çalisan Programlarinizi Düzenleyebilirsiniz.Programın En Üstünde de Sisteminizi Hakkinda Bilgi Vermektedir.

Kullanim Kolayligi,Ücretsiz Olmasi ve Türkçe Olmasi Sebebiyle Bu Program Olmassa Olmazlariniz Arasina Girecek ve Bu Programı Kullanarak Sisteminizi Daha Kararli ve Hizli Hale Getireceksiniz

Dil :
Lisans : -
Boyut : 1.38 MB
Eklenme tarihi : 01.08.2006 19:28:58
Program puanı :
Bu programı sizden önce 620 kişi indirmiş.

CCleaner  v1.31.325 indir

Copyright © 2022 inndir.org tüm hakları saklıdır.