Ccleaner 1.38.485
Ccleaner 1.38.485


Araçlar » Diğer Güvenlik Araçları


Program adı : Ccleaner 1.38.485
Açıklama : Bilgisayarinizda Bulunan Gereksiz Dosyalari Silerek Daha Istikrarli ve Performansli Çalismaniza Olanak Veren Program Boyundan Büyük Isler Basariyor.
Program Üç Ana Kisimdan Olusmakta.Ilk Bölüm ‘’CCleaner’ temizlik bölümü;burada bilgisayarinizda bulunan gereksiz dosyalarinizi sileceksiniz.Bu Bölüm Iki Alt Bölümden Olusmakta.Ilk Bölüm Windowsta Internet Explorer,Windows Explorer ve Sistem Dosyalarini Tarayip Gereksizleri Sileceksiniz.Ikinci Bölüm Uygulamalarda ise Adobe Photoshop CS2,Mozilla,Opera vb.Programlarin Geçmisini ve Gereksiz Dosyalarini Sileceksiniz.
Programın Ayrica Sorunlar Bölümünde Uygulamalarin,Kisayollarin vb.Hatalarini Tarayabilir,Hatalari Düzeltebilirsiniz.Araçlar Bölümünde de Program Kaldirma ve Windows Baslangicinda Çalisan Programlarinizi Düzenleyebilirsiniz.Programın En Üstünde de Sisteminizi Hakkinda Bilgi Vermektedir.
Kullanim Kolayligi,Ücretsiz Olmasi ve Türkçe Olmasi Sebebiyle Bu Program Olmassa Olmazlariniz Arasina Girecek ve Bu Programı Kullanarak Sisteminizi Daha Kararli ve Hizli Hale Getireceksiniz. Yeni eklenen özellikler: -Çok gürültü yüksek kararlılıkları tekrar boyutlandıranı ayarladı.
-Temizlerken Firefoxa kurabiyeyi en iyi şekilde kullandı.
-INIin dosyaladığını koyarken hataya lisanı ayarla.
-Performansı taramak çimdikler.
-Ayrı çevirileri güncelleştirdi.
-IEin, biçime kurabiyeleri koruduğu için desteği ekledi.
-Uyuşabilirliğin ayarladığı manzara.
-Küçük hatalar giderildi.

Dil : Türkçe
Lisans : Freeware
Boyut : 2.56 MB
Eklenme tarihi : 28.07.2006 22:10:23
Program puanı :
Bu programı sizden önce 639 kişi indirmiş.

Ccleaner 1.38.485 indir

Copyright © 2022 inndir.org tüm hakları saklıdır.