Google Chrome Beta 0.2.149.29
Google Chrome Beta 0.2.149.29


internet Chat Araçları » Browserlar


Program adı : Google Chrome Beta 0.2.149.29
Açıklama : Googleın merakla beklenen internet tarayıcısı sonunda çıktı. Googlea özel, sade ama kullanışlı tasarım ve özellikler bu tarayıcıda da ön plana çıkıyor.Oldukça basit ve temiz bir arayüz ile karşımıza çıkan Google Chrome, internette daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli gezinmeniz için tasarlanmış.
Gözümüze çarpan en önemli özelliklerden biri, tüm sekmelerin ayrı birer işlem olarak çalışması. Yani diğer tarayıcılardaki gibi bir sekmedeki sayfa çöktüğünde tüm tarayıcı çökmüyor sadece o sekme kapanıyor.
Diğer bir güzel özelliği de arama kutusu ile adres kutusu aynı kutuda birleştirilmiş. Ayrıca adres çubuğuna yazmaya başladığınızda google size yazdığınız sözcükle ilgili önerilerini gösteriyor.
Google bu tarayıcıda kendi geliştirdiği bir tarayıcı motorunu kullanıyor. Firefoxun tarayıcı motoruna benzerlik gösteren bu motor daha hızlı bir sayfa gösterimi sağlıyor. Firefox gibi kurulduktan sonra flash player gibi eklentileri ayrıca kurmak gerekmiyor.
Şu an için çok fazla ayar seçeneği bulunmuyor bu da belki en eksik yanı. Zaten halen deneme aşamasında olan bir uygulama. Ancak googleın sadelik ve kullanışlılık mantığını beğenenler için denenmesi gereken ve bizce oldukça başarılı bir alternatif.

Dil : Türkçe
Lisans :
Boyut : 7.34 MB
Eklenme tarihi : 9/13/2008 11:14:16 AM
Program puanı :
Bu programı sizden önce 668 kişi indirmiş.

Google Chrome Beta 0.2.149.29 indir

Copyright © 2022 inndir.org tüm hakları saklıdır.