Microsoft MySQL Server Express Edition 2005
Microsoft MySQL Server Express Edition 2005


internet Chat Araçları » Veri Tabanı Uygulamaları


Program adı : Microsoft MySQL Server Express Edition 2005
Açıklama : Microsoft SQL Server 2005, mobil el cihazlarindan en üst düzey performans, erisilebilirlik ve güvenlik gerektiren veritabani ve çok terabyte’lik veri ambari uygulamalarina kadar ölçeklenebilen, kolay kurulan ve kolay yönetilebilir bir ortam sagliyor.

SQL Server 2005’in yeni Uygulama Gelistirme özellikleri ve Visual Studio 2005’in kapsamli uygulama gelistirme ortami ile siki entegrasyonu küçük büyük tüm proje ekiplerinin güvenilir veritabani uygulamalarini çok hizli bir sekilde gelistirmelerini saglamaktadir. Takim birlikte çalisabilirligini üst düzeye çikartan Visual Studio 2005 Team Services ve kaynak kodu kontrol ortami entegrasyonu ile veritabani uygulama gelistiricileri çok daha etkin çalisabilmektedir. Common Language Runtime (CLR) entegrasyonu ve Service Broker özelligi veritabani uygulama gelistiricilerine çok önemli üretkenlik artislari ve esneklik getirmektedir.

SQL Server 2005, sagladigi bilesen ve araçlar ile uçtan uca kapsamli ve yüksek performansli Is Zekasi (BI) çözümleri gelistirilmesini saglamaktadir. Raporlamanin OLAP ile gerçek entegrasyonu ve Unified Dimensional Model (UDM) ile komplex veri modelleri senaryolarinin desteklenmesi önemli özelliklerdendir. SQL Server 2005 Veri analizi, Veri ambari, Veri madenciligi, Raporlama bilesenleri ile isiniz için çok kritik olan bilgiye zamaninda çok hizli bir sekilde ulasip kisa sürede rekabet avantajlari elde etmeniz mümkün olacaktir.

Dil : ingilizce
Lisans : Freeware
Boyut : 53.51 MB
Eklenme tarihi : 28.07.2006 10:25:28
Program puanı :
Bu programı sizden önce 364 kişi indirmiş.

Microsoft MySQL Server Express Edition 2005 indir

Copyright © 2019 inndir.org tüm hakları saklıdır.