Nod32 Antivirüs 2.70.26
Nod32 Antivirüs 2.70.26


Araçlar » Anti Virüs Araçları


Program adı : Nod32 Antivirüs 2.70.26
Açıklama : Web tabanlı virüslere ve Truva atlarına (trojan), Microsoft Office dosyarında gizlenen makro virüslerine ve casus programlar (spyware), reklam programları (adware) ve klavye tuşlarının kaydını tutan programlar dahil güncel kötü programlara (malware) karşı savunma sağlar.
NOD32’nin sürümü yükseltilmiş modülleri artık ağlarda, İnternet üzerinde ve yaygın uygulamalarda kol gezen tanınmayan virüslere karşı ağırlıklı olarak imza güncellemelerine bağlı kalmadan koruma sağlar. Bu tehditler klasik virüs tespit yöntemleriyle tespit edilmesi güç olan runtime packer uygulamalar olarak bilinen değiştirilmiş çalıştırılabilir (executable file) dosyaların içinde saklanmış şekilde yayılabilirler. NOD32 tespit oranını yeni bir düzeye taşıyarak neredeyse bilinmeyen tüm runtime packer uygulamaları tanır. NOD32 aynı zamanda makro virüslere ve casus program, reklam programı ve tuş kaydı tutan programlar gibi virüs dışı tehditlere karşı da koruma sağlar. Bunlara ilave olarak NOD32’nin uzmanlaşmış antivürüs tarayıcısı Ofis dosyalarında gizlenen virüslere karşı ek koruma sağlamak üzere Microsoft Office’in varsayılan tarayıcısıyla birlikte çalışır.
Gelişmiş Öğrenebilir (Heuristics) teknoloji daha az yük ve yüksek tarama hızıyla proaktif koruma sağlar. Yeni bir tehdit ve virüs imza güncellemesi arasındaki kritik periyodda kötü programları tespit edebilir. NOD32’nin son versiyonunda, Esetin Advanced Heuristics (Gelişmiş Öğrenme) teknolojisi mümkün olan en yüksek virüs tespit etme oranını sağlarken son kötü programları hızlıca ve kesin biçimde tespit etmek için çok sayıda yeni tespit algoritmalarıyla geliştirilmiştir.
Son antivirüs çözümlerinin çoğu çalıştırıldıklarında değerli sistem kaynaklarının çoğunu kullanan üst-katman (high-level) programlama dilleriyle kodlanmıştır. NOD32 ağ ve CPU porformansında kaydadeğer etkisi olan birinci sınıf virüs koruması sağlamak için assembly kodlama kullanır.
NOD32 tüm kategorilerde mükemmeli yakalayan bir antivirüs çözümüdür! NOD32nin tespit etme verimliliği bir çok uluslarası saygın ödüle layık görülmüştür. NOD32 rakiplerinin hepsinden daha fazla (28) ödül kazanarak Virüs Bulletin 100% Awarads’ın dünya lideri olmuştur. Mayıs 1998de ilk kez test edilmek üzere sunulduğunda NOD32 yabancı virüsleri kaçırmayan tek ürün olmuştur.
NOD32 virüsün belirgin imzası (signature) olmadan önce tespit eder! Bunu mümkün kılan gelişmiş öğrenme yeteneğidir. Kurulumu kolay, tarama zamanları 2 ila 50 kat daha hızlı, bellek kullanımı çok düşüktür ve NOD32 bilgisayarınıza bulaşmadan önce virüslerin %100ünü tespit eder!
Masaüstü, sunucular, e-posta posta sunucuları, ağlar ve şirket ortamlarında NOD32 mecut en iyi antivirüs çözümüdür. Pahalı değildir; kendini otomatik günceller ve fark ettirmeden çalışır.
Eset’in dört yıldır müşterisi olan program devi Microsoft iki yıl daha hizmet anlaşması imzalamıştır. Microsoft Eset NOD32 antivirüs programına o kadar güvenmektedir ki programları piyasaya sürmeden ünce laboratuvarlarında NOD32’yi tercih etmektedir.

Dil : Türkçe
Lisans :
Boyut : 11.2 MB
Eklenme tarihi : 28.01.2007 22:58:30
Program puanı :
Bu programı sizden önce 865 kişi indirmiş.

Nod32 Antivirüs 2.70.26 indir

Copyright © 2022 inndir.org tüm hakları saklıdır.