Windows Live Messenger 8.1 Türkçe
Windows Live Messenger 8.1 Türkçe


internet Chat Araçları » Chat Araçları


Program adı : Windows Live Messenger 8.1 Türkçe
Açıklama : MSN Messenger ile ilgili sevdiğiniz her şeye (kişi listeniz, ifadeleriniz ve arkadaşlarınıza anında erişim) ek olarak, bağlanmanın ve fotoğraf (ve başka şeyler) paylaşmanın yeni müthiş yolları var. Her zamanki gibi, Messengerı karşıdan yüklemek ve çoğu özelliğini kullanmak ücretsiz.

Bilgisayardan Bilgisayara AramaDüşüncelerinizi dile getirin: Bilgisayardan Bilgisayara Arama kullanarak yüksek kaliteli sesli konuşma yapın. Ücretsiz.*

Daha da iyi görüntülü konuşmalarGörüntülü telefonların olduğu eski bilim kurgu filmlerini hatırlıyor musunuz? İşte yeni Messenger size tam bunu sağlıyor, hatta daha iyisini: canlı, tam ekran (640x480) video.**

Paylaşım KlasörleriBir dosyayı kişinin adına sürükleyin. İşte bir Paylaşım Klasörü oluşturdunuz. Artık siz veya kullanıcınız istediğiniz zaman klasördeki dosyaları alabilirsiniz; biriniz çevrimdışı olduğunda bile.

İki yönlü, süper güçlü adres defterinizWindows Live Contacts ile, kişileriniz bilgilerini güncelleştirdiğinde, bilgiler Messenger adres defterinizde de değiştirilir. Anında. (Windows Live Mail adres defteriniz de güncelleştirilir).

Yakında: Yahoo! arkadaşlarınızla da konuşacaksınızDünyanın en büyük anlık ileti ağı daha büyük ve daha iyi olmak üzere! Yahoo! Messenger with Voice kullanan arkadaşlarınızla da yakında konuşabileceksiniz. Ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilecek ve Windows Live Messengerdan doğrudan iletişim kurabileceksiniz.

Dil : Türkçe
Lisans : Freeware
Boyut : 15.9 MB
Eklenme tarihi : 03.04.2007 14:33:22
Program puanı :
Bu programı sizden önce 358 kişi indirmiş.

Windows Live Messenger 8.1 Türkçe indir

Copyright © 2018 inndir.org tüm hakları saklıdır.